Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Kolo

Datum a čas

Den

Domácí - Hosté

Hřiště

Výsledek

2

2.9. - 10:30

SO

Kost/Host – Skorotice

Kostomlaty

0 : 8

3

9.9. - 10:00

SO

Mojžíř - Kost/Host

Mojžíř

13 :0

4

16.9. - 12:00

SO

Kost/Host - Chabařovice

Hostomice

2 : 1

5

24.9. - 10:30

NE

Rtyně - Kost/Host

Rtyně

3 : 4

1

4.10. - 16:00

ST

Proboštov - Kost/Host

Proboštov

5 : 2

6

11.10. - 16:30

ST

Kost/Host - Střekov/Brná

Kostomlaty

0 : 1

7

7.10. - 13:00

SO

Chlumec - Kost/Host

Chlumec

7 : 1

8

14.10.

SO

volno

 

 

9

21.10. - 12:00

SO

Kost/Host – Velké Březno

Hostomice

2 : 4

 

Změny budou označené žlutě.

2. kolo - Kostomlaty/Hostomice : Skorotice 0 : 8 (0 : 4)

Sestava : Kováč Radek - Pospíšil Vít, Šanda David, Oláh Jan, Senický Václav, Salák Matěj, Bernášek Daniel, Zeman David, Šulík Radovan, Pokorný Tomáš, Čipčala Julius, Doležal Petr, Berky Fabian, Milichovský Tadeáš

3. kolo - Mojžíř : Kostomlaty/Hostomice 13 : 0 (5 : 0)

Sestava : Zeman David - Salák Matěj, Pokorný Tomáš, Doležal Petr, Čipčala Julius, Gold Jiří, Pospíšil Vít, Šanda David, Oláh Jan, Senický Václav, Berky Fabian, Watzka Václav

4. kolo - Kostomlaty/Hostomice : Chabařovice 2 : 1 (1 : 0)

Sestava : Zeman David - Pospíšil Vít, Šanda David, Oláh Jan, Senický Václav, Salák Matěj, Bernášek Daniel, Kováč Radek, Pokorný Tomáš, Čipčala Julius, Doležal Petr, Tancoš Leon, Ondo Emil, Richter Richard

Branky : Tancoš Leon 2x

5. kolo - Rtyně : Kostomlaty/Hostomice 3 : 4 (2 : 3)

Sestava : Zeman David - Molek Petr, Salák Matěj, Pokorný Tomáš, Doležal Petr, Čipčala Julius, Pospíšil Vít, Šanda David, Senický Václav, Beneš Petr, Lajbl Jan, Richter Richard

Branky : Pokorný Tomáš 3x, Salák Matěj

1. kolo - Proboštov : Kostomlaty/Hostomice 5 : 2 (0 : 0)

Sestava : Zeman David - Bernášek Daniel, Salák Matěj, Pokorný Tomáš, Doležal Petr, Čipčala Julius, Pospíšil Vít, Šanda David, Senický Václav, Beneš Petr, Lajbl Jan, Rapavý Jakub, Richter Richard, Tancoš Leon, Ondo Emil

Branky : Ondo Emil 2x

7. kolo - Chlumec : Kostomlaty/Hostomice 7 : 1 (4 : 0)

Sestava : Ondo Emil - Pokorný Tomáš, Doležal Petr, Pospíšil Vít, Bernášek Daniel, Salák Matěj, Čipčala Julius, Šanda David, Tancoš Leon, Senický Václav, Hriž Lukáš, Richter Richard

Branka : Pokorný Tomáš

6. kolo - Kostomlaty/Hostomice : Střekov/Brná 0 : 1 (0 : 0)

Sestava : Zeman David - Pospíšil Vít, Šanda David, Senický Václav, Salák Matěj, Bernášek Daniel, Pokorný Tomáš, Čipčala Julius, Doležal Petr, Milichovský Tadeáš, Beneš Petr, Lajbl Jan, Rapavý Jakub, Hriž Lukáš, Richter Richard, Medveď Alexandr, Ondo Emil

8. kolo - volno 

9. kolo - Kostomlaty/Hostomice : Velké Březno 2 : 4 (1 : 1)

Sestava : Zeman David - Pospíšil Vít, Šanda David, Senický Václav, Salák Matěj, Bernášek Daniel, Pokorný Tomáš, Čipčala Julius, Doležal Petr, Richter Richard, Ondo Emil, Oláh Jan, Kováč Radek

Branky : Zeman David, Salák Matěj