Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolo

Datum a čas

Den

Domácí - Hosté

Hřiště

Výsledek

14

volno

 

 

 

 

15

1.4. - 10:00

SO

Mšené Lázně - Kost/Host

Mšené Lázně

13 : 0

16

8.4. – 13:30

SO

Kost/Host Straškov

Hostomice

3 : 2

17

15.4. - 10:00

SO

Velemín - Kost/Host

Velemín

3 : 2

18

22.4. - 14:00

SO

Kost/Host Bechlín

Kostomlaty

1 : 3

19

volno

 

 

 

 

20

6.5. - 13:00

SO

Kost/Host Křešice/Zahořany

Hostomice

3 : 1

21

13.5. - 10:00

SO

Úštěk - Kost/Host

Úštěk

16 : 1

22

20.5. - 13:00

SO

Kost/Host Roudnice „B“

Hostomice

8 : 1

26

volno

 

 

23

27.5. - 10:00

SO

Hoštka - Kost/Host

Hoštka

5 : 6

24

3.6. - 14:00

SO

Kost/Host Velké Žernoseky

Kostomlaty

2 : 4

25

volno

 

 

 

 

Žlutě označené jsou změny 

 

15. kolo - Mšené Lázně : Kostomlaty/Hostomice 13 : 0 (6 : 0)

Sestava : Veselý Jan - Doležal Petr, Hájek David, Vavřička Roman, Maulis Filip, Pokorný Tomáš, Pospíšil Vít, Senický Václav, Šanda David, Salák Matěj, Bernášek Daniel, Andrle Zdeněk

16. kolo - Kostomlaty/Hostomice : Straškov - Vodochody 3 : 2 (1 : 0)

Sestava : Veselý Jan - Doležal Petr, Hájek David, Maulis Filip, Pokorný Tomáš, Pospíšil Vít, Senický Václav, Salák Matěj, Bernášek Daniel, Ondo Emil, Zeman David, Hriž Lukáš, Milichovský Tadeáš

Branky : Hájek David 2x, Milichovský Tadeáš

17. kolo - Velemín : Kostomlaty/Hostomice 3 : 2 (0 : 0)

Sestava : Zeman David - Doležal Petr, Hájek David, Vavřička Roman, Maulis Filip, Pokorný Tomáš, Pospíšil Vít, Senický Václav, Salák Matěj, Bernášek Daniel, Milichovský Tadeáš, Záruba Jaroslav

Branky : Vavřička Roman 2x

18. kolo - Kostomlaty/Hostomice : Bechlín 1 : 3 (1 : 2)

Sestava : Hriž Lukáš - Šanda David, Hájek David, Maulis Filip, Pokorný Tomáš, Pospíšil Vít, Senický Václav, Salák Matěj, Milichovský Tadeáš, Doležel Petr, Vavřička Roman

Branky : Vavřička Roman

20. kolo - Kostomlaty/Hostomice : Křešice/Zahořany 3 : 1 (1 : 0)

Sestava : Bernášek Daniel - Vavřička Roman, Doležal Petr, Hájek David, Maulis Filip, Pokorný Tomáš, Pospíšil Vít, Senický Václav, Salák Matěj, Veselý Jan, Šanda David, Milichovský Tadeáš

Branky : Pokorný Tomáš 2x, Vavřička Roman

21. kolo - Úštěk : Kostomlaty/Hostomice 16 : 1 (9 : 1)

Sestava : Hriž Lukáš - Veselý Jan, Šanda David, Hájek David, Maulis Filip, Pokorný Tomáš, Pospíšil Vít, Senický Václav, Doležal Petr, Ondo Emil

Branky : Ondo Emil

22. kolo - Kostomlaty/Hostomice : Roudnice "B"  8 : 2 (2 : 1)

Sestava : Kosina Matěj - Veselý Jan, Hájek David, Milichovský Tadeáš, Vavřička Roman, Salák Matěj, Hriž Lukáš, Maulis Filip, Pokorný Tomáš, Pospíšil Vít, Senický Václav, Šanda David, Zimmermann Jan, Ondo Emil

Branky : Pokorný Tomáš, Veselý Jan, Hájek David 2x, Zimmermann Jan 2x, Ondo Emil 2x

23. kolo - Hoštka : Kostomlaty/Hostomice 6 : 5 (2 : 2)

Sestava : Záruba Jaroslav - Salák Matěj, Vavřička Roman, Seniský Václav, Hájek David, Pokorný Tomáš, Pospíšil Vít, Bernášek Daniel

Branky : Pospíšil Vít, Vavřička Roman 5x

24. kolo - Kostomlaty/Hostomice : Velké Žernoseky  2 : 4 (1 : 2)

Sestava : Záruba Jaroslav - Salák Matěj, Vavřička Roman, Hájek David, Milichovský Tadeáš, Doležal Petr, Veselý Jan, Maulis Filip, Pokorný Tomáš, Pospíšil Vít, Šanda David, Ondo Emil

Branky : Salák Matěj, Ondo Emil

25. kolo - volno