Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolo

Datum a čas

Den

Domácí - Hosté

Hřiště

Výsledek

1

28.8. - 14:00

NE

Terezín/Č.Kopisty – Kost/Host

Terezín

1 : 10

2

3.9. - 14:00

SO

Kost/Host – Mšené Lázně

Kostomlaty

2 : 7

12

7.9.2016

 

volno

 

 

3

11.9. - 14:00

NE

Straškov - Kost/Host

Straškov

7 : 1

4

17.9. - 13:00

SO

Kost/Host - Velemín

Hostomice

11 : 1

5

24.9. - 10:00

SO

Bechlín - Kost/Host

Dobříň

7 : 1

13

28.9. - 10:00

ST

Kost/Host - Třebušín

Kostomlaty

17 : 1

6

1.10. - 13:00

SO

Kost/Host - Libochovice

Hostomice

zrušeno

7

8.10. - 10:00

SO

Křešice/Zahořany - Kost/Host

Křešice

1 : 6

8

15.10. - 12:30

SO

Kost/Host - Úštěk

Kostomlaty

1 : 6

9

22.10. - 15:00

SO

Roudnice „B“ - Kost/Host

Roudnice

10 : 0

10

29.10. - 11:30

SO

Kost/Host - Hoštka

Hostomice

2 : 2 (pen. 0 : 2)

11

5.11. - 10:00

SO

Velké Žernoseky - Kost/Host

Velké Žernoseky

3 : 2

žlutě označené jsou změny

 

1. kolo - Terezín/České Kopisty - Kostomlaty/Hostomice 1 : 10 (1 : 3)

Sestava : Záruba Jaroslav - Šanda David , Vavřička Roman, Kubát Martin, Milichovský Tadeáš - Hauser Michal, Pokorný Tomáš, Salák Matěj, Hájek David - Doležal Petr

Branky : Vavřička Roman 4 , Kubát Martin 3 , Pokorný Tomáš 2 , Hájek David 1

2. kolo - Kostomlaty/Hostomice : Mšené Lázně 2 : 7 (0 : 5)

Sestava : Záruba Jaroslav - Šanda David , Vavřička Roman, Milichovský Tadeáš, Pospíšil Vít, Tenopír Jan, Pokorný Tomáš, Salák Matěj, Hájek David, Richter Richard, Doležal Petr, Ondo Tomáš, Zeman David

Branky : Vavřička Roman 1 , Ondo Tomáš 1

3. kolo - Straškov : Kostomlaty/Hostomice 7 : 1 (4 : 0)

Sestava : Zeman David - Šanda David, Vavřička Roman, Milichovský Tadeáš, Pospíšil Vít, Tenopír Jan, Pokorný Tomáš, Salák Matěj, Hájek David, Doležal Petr, Ondo Tomáš, Záruba Jaroslav, Zimmermann Jan, Kosina Matěj, Vavřička Ondřej

Branky : Vavřička Roman 1

4. kolo - Kostomlaty/Hostomice : Velemín 11 : 1 (10 : 0)

Sestava : Zeman David - Zimmermann Jan, Vavřička Ondřej, Vavřička Roman, Záruba Jaroslav, Milichovský Tadeáš, Tenopír Jan, Pokorný Tomáš, Salák Matěj, Hájek David, Doležal Petr, Anderle Zdeněk, Veselý Jan, Kosina Matěj, Hauser Michael, Šanda David

Branky : Vavřička Roman 3 , Zimmermann Jan 1, Záruba Jaroslav 2, Milichovský Tadeáš 1, Andrle Zdeněk 4

5. kolo - Bechlín : Kostomlaty/Hostomice 7 : 1 (3 : 1)

Sestava : Hájek David - Šanda David, Vavřička Roman, Milichovský Tadeáš, Pospíšil Vít, Tenopír Jan, Pokorný Tomáš, Salák Matěj, Doležal Petr, Ondo Tomáš, Zimmermann Jan, Kosina Matěj, Vavřička Ondřej, Hauser Michael, Veselý Jan, Andrle Zdeněk

Branky : Zimmermann Jan 1

13. kolo - Kostomlaty/Hostomice : Třebušín 17 : 1 (6 : 0)

Sestava : Záruba Jaroslav - Zimmermann Jan, Vavřička Ondřej, Milichovský Tadeáš, Pokorný Tomáš, Salák Matěj, Hájek David, Doležal Petr, Anderle Zdeněk, Veselý Jan, Kosina Matěj, Šanda David, Pospíšil Vít

Branky : Hájek David 4, Vavřička Roman 3 , Zimmermann Jan 2, Záruba Jaroslav 1, Milichovský Tadeáš 5, Pokorný Tomáš 2

7. kolo - Křešice/Zahořany : Kostomlaty/Hostomice 1 : 6 (1 : 3)

Sestava : Záruba Jaroslav - Vavřička Roman, Milichovský Tadeáš, Hriž Lukáš, Pospíšil Vít, Tenopír Jan, Šanda David, Doležal Petr, Zieglerová Štěpánka

Branky : Vavřička Roman 3, Zieglerová Štěpánka 2, Tenopír Jan 1

8. kolo - Kostomlaty/Hostomice : Úštěk 1 : 6 (0 : 4)

Sestava : Záruba Jaroslav - Zimmermann Jan, Vavřička Ondřej, Vavřička, Roman, Milichovský Tadeáš, Pokorný Tomáš, Salák Matěj, Doležal Petr, Kosina Matěj, Šanda David, Pospíšil Vít, Zieglerová Štěpánka, Hriž Lukáš, Veselý Jan, Tenopír Jan

Branky : Salák Matěj 1

9. kolo - Roudnice "B" : Kostomlaty/Hostomice 10 : 0 (5 : 0)

Sestava : Tenopír Jan - Vavřička Roman, Hriž Lukáš, Pospíšil Vít, Zimmermann Jan, Šanda David, Doležal Petr, Zieglerová Štěpánka, Hájek David, Pokorný Tomáš

10. kolo - Kostomlaty/Hostomice : Hoštka 2 : 2 (0 : 1) na pen. 0 : 2

Sestava : Záruba Jaroslav - Zimmermann Jan, Vavřička Ondřej, Vavřička Roman, Milichovský Tadeáš, Pokorný Tomáš, Salák Matěj, Doležal Petr, Kosina Matěj, Šanda David, Pospíšil Vít, Zieglerová Štěpánka, Hriž Lukáš, Veselý Jan, Tenopír Jan, Ondo Tomáš, Hájek David

Branky : Vavřička Roman, Pokorný Tomáš

11. kolo - Velké Žernoseky : Kostomlaty/Hostomice 3 : 2 (2 : 1)

Sestava : Záruba Jaroslav - Tenopír Jan, Hriž Lukáš, Pospíšil Vít, Vavřička Roman, Milichovský Tadeáš, Zimmermann Jan, Šanda David, Veselý Jan, Doležal Petr, Zieglerová Štěpánka, Hájek David, Pokorný Tomáš

Branky : Vavřička Roman, Hájek David