Jdi na obsah Jdi na menu
 


v úterý 22.10.2019 od 17:00 hod. na hřišti v Ledvicích proti týmu z FŠ Litvínov

Ledvice / Hostomice vs. FŠ Litvínov     3 : 18

-----------------------------------------------------------------

sobota 7.12.2019  od 08:30 hod. halový turnaj ve Sportovní hale v Meziboří

Ledvice / Hostomice : 1FC Dubí      3 : 2

Meziboří vs. Ledvice / Hostomice   0 : 4

Modlany / Proboštov vs. Ledvice / Hostomice   7 : 1

Souš vs. Ledvice / Hostomice    1 : 0

Trnovany  vs.  Ledvice / Hostomice    1 : 1

 

Pořadí :

1. Modlany / Proboštov

2. Trnovany

3. Souš

4. Ledvice / Hostomice

5. Meziboří

6. 1FC Dubí

-----------------------------------------------------------------

neděle 15.12.2019 od 09:00 hod. turnaj v Žatci

Ledvice / Hostomice vs. Košťany    1 : 2 - gól : Matějovský

Souš vs. Ledvice / Hostomice   0 : 2 - góly : Pejša, Matějovský

Žatec "B" vs. Ledvice / Hostomice   1 : 1 - gól: Matějovský

Sedlec "A"  vs.  Ledvice / Hostomice    1 : 3 - gól : Pruskavec

o 5 a 6 místo

Ledvice / Hostomice vs. Žatec "A"     4 : 1 - góly : Matějovský 3x, Pruskavec

 

Pořadí :

1. Sedlec "A"

2. Litoměřicko

3.  Košťany

4. Sedlec "B"

5. Ledvice / Hostomice

6. Žatec "A"

7. Žatec "B"

8. Podbořany

9. Souš

-----------------------------------------------------------------

neděle 19.1.2020 od 08:00 hod. turnaj ve Sportovní hale WHC Krásné Březno, Keplerova 800/56 - účastníci :  Ledvice/ Hostomice, Povrly "A", Povrly "B", ASK Lovosice, Vaňov, DFK Teplice - dívky, Junior Teplice, Skorotice, Svádov, Litoměřicko

 

Povrly "B" vs. Ledvice / Hostomice     3 : 0

ASK Lovosice vs. Ledvice / Hostomice   5 : 0

Ledvice / Hostomice vs. Vaňov    2 : 0

DFK Teplice vs. Ledvice / Hostomice    2 : 2

Svádov  vs.  Ledvice / Hostomice    1 : 1 (výhra na penalty)

 

Pořadí :

1. Povrly "B"

2. Junior Teplice

3. ASK Lovosice

4.  Litoměřicko

5. Skorotice

6. DFK Teplice - dívky

7. Ledvice / Hostomice

8. Svádov

9.  Povrly "A"

10.  Vaňov

 

-----------------------------------------------------------------

sobota 1.2.2020 halový turnaj v hale v Krupce - zrušeno

neděle 23.2.2020 od 08:00 do 12:30 hod. na UMT v Dolních Břežanech - účastníci : Braník,  Sokolov, Dolní Břežany "B", Ledvice/ Hostomice, Zbraslav

sobota 7.3.2020  od 08:30 hod. halový turnaj ve Sportovní hale v Meziboří

neděle 8.3.2020  od 10:00 hod. přátelský zápas na UMT v Žatci