Jdi na obsah Jdi na menu
 


MLADŠÍ ŽÁCI - jaro 2019

Kolo

Datum a čas

Den

Domácí - Hosté

Hřiště

Výsledek

14

31.3. - 11:45

NE

Trnovany „B“ - Ohníč/Hostomice

Trnovany

3 : 2

16

6.4. - 09:00

SO

Hrobčice - Ohníč/Hostomice

Hrobčice

7 : 3

15

13.4. - 12:00

SO

Ohníč/Hostomice – Modlany/Proboštov

Hostomice

1 : 12

17

16.4. - 17:00

ÚT

Ohníč/Hostomice – Meziboří

Hostomice

2 : 2 

(pen. 4:3)

18

27.4. - 10:00

SO

Duchcov - Ohníč/Hostomice

Duchcov

4 : 1

26

1.5. - 10:00

ST

Ohníč/Hostomice – Trnovany

Hostomice

0 : 5

19

4.5. - 10:00

SO

Ohníč/Hostomice – Chlumec

Hostomice

12 : 3

25

8.5. - 10:30

ST

Osek - Ohníč/Hostomice

Osek

8 : 2

20

11.5. - 10:00

SO

Dubí – Ohníč/Hostomice

Dubí - Bystřice

6 : 0

6

22.5. - 16:30

ST

Chlumec – Ohníč/Hostomice

Chlumec

3 : 13

21

18.5. - 09:00

SO

Rtyně - Ohníč/Hostomice

Rtyně

5 : 6

22

25.5. - 09:00

SO

Ohníč/Hostomice – Sobědruhy

Hostomice

5 : 0

23

1.6.

SO

volno

 

 

24

8.6. - 12:00

SO

Ohníč/Hostomice – Srbice

Hostomice

3 : 5

žlutě označené jsou změny 

 

14. kolo - Trnovany "B" : Ohníč/Hostomice    3 : 2 (2 : 0) 

Sestava : Klempár, Kováč - Beneš, Watzka, Pejša, Kováčová I., Kováčová B., Gold, Rada, Hrůnek, Matějovský, Fojtík, Borlová B., Borlová M., Drbal

Branky : Kováčová I., Kováč

16. kolo - Hrobčice : Ohníč/Hostomice    7 : 3 (3 : 2) 

Sestava : Klempár, Borlová B. - Beneš, Watzka, Kováčová I., Kováčová B., Gold, Rada, Hrůnek, Matějovský, Fojtík, Borlová M., Drbal, Zmek, Kratochvíl

Branky : Hrůnek 2x, Klempár

15. kolo - Ohníč/Hostomice : Modlany/Proboštov    1 : 12 (1 : 3) 

Sestava : Kováč - Klempár, Borlová B., Watzka, Kováčová I., Kováčová B., Hrůnek, Matějovský, Fojtík, Borlová M., Drbal, Zmek, Kratochvíl

Branky : Matějovský

17. kolo - Ohníč/Hostomice : Meziboří    2 : 2 (1 : 1)   na penalty 14 : 13 

Sestava : Kováč - Klempár, Borlová B., Watzka, Kováčová I., Kováčová B., Hrůnek, Matějovský, Fojtík, Borlová M., Drbal, Rada, Pejša, Gold

Branky : Matějovský, Kováčová I.

18. kolo - Duchcov : Ohníč/Hostomice    4 : 1 (1 : 0) 

Sestava : Kováč - Beneš, Watzka, Kováčová I., Kováčová B., Gold, Rada, Matějovský, Fojtík, Drbal, Kratochvíl, Pejša

Branky : Fojtík ----- Rada - vlastní

26. kolo - Ohníč/Hostomice : Trnovany    0 : 5 (0 : 2) 

Sestava : Klempár, Kováč - Beneš, Watzka, Kováčová I., Kováčová B., Rada, Matějovský, Fojtík, Drbal, Pejša, Ziegler, Hrůnek

19. kolo - Ohníč/Hostomice : Chlumec    12 : 3 (6 : 0)

Sestava : Kováč, Klempár - Beneš, Watzka, Drbal, Kováčová I., Kováčová B., Hrůnek, Matějovský, Fojtík, Rada, Ziegler, Kratochvíl, Zmek

Branky : Matějovský 4x, Kováčová I. 2x, Watzka 2x, Rada, Fojtík, Hrůnek, Kováč

25. kolo - Osek : Ohníč/Hostomice    8 : 2 (3 : 1) 

Sestava : Klempár - Beneš, Watzka, Drbal, Rada, Matějovský, Fojtík, Hrůnek, Pejša, Zmek, Ziegler, Oláh

Branky : Drbal, Rada

20. kolo - Dubí : Ohníč/Hostomice    6 : 0 (4 : 0) 

Sestava : Klempár - Beneš, Watzka, Drbal, Matějovský, Fojtík, Pejša, Zmek, Ziegler, Oláh, Borlová M., Borlová B., Tirpák

21. kolo - Rtyně : Ohníč/Hostomice   5 : 6 (4 : 2) 

Sestava : Klempár - Beneš, Watzka, Kratochvíl, Matějovský, Ziegler, Kováč, Oláh, Borlová M., Borlová B., Kováčová I., Kováčová B.

Branky : Matějovský 2x, Kováč 4x

6. kolo - Chlumec : Ohníč/Hostomice   3 : 13 (1 : 6) 

Sestava : Kováč, Nedvěd Matěj - Klempár, Watzka, Kratochvíl, Rada, Pejša, Drbal, Matějovský, Fojtík, Ziegler, Oláh, Gold, Hrůnek

Branky : Matějovský 5x, Gold 3x, Rada 2x, Fojtík 2x, Watzka

22. kolo - Ohníč/Hostomice : Sobědruhy   5 : 0 (1 : 0) 

Sestava : Kováč, Nedvěd Matěj - Klempár, Kováčová I., Watzka, Kratochvíl, Pejša, Matějovský, Fojtík, Ziegler, Oláh, Gold, Hrůnek, Kováčová B.

Branky : Kováč 3x, Fojtík, Nedvěd Matěj
 
23. kolo - volno

24. kolo - Ohníč/Hostomice : Srbice   3 : 5 (1 : 1) 

Sestava : Kováč, Klempár - Kováčová I., Watzka, Pejša, Chaloupka, Zmek, Beneš, Rada, Matějovský, Fojtík, Ziegler, Oláh, Gold, Hrůnek, Kováčová B.

Branky : Fojtík, Pruskavec, Hrůnek
 

Tabulka přeboru mladších žáků 2018/2019

 

Pořadí

KLUB

+

-

Skóre

Body

Pen. +

Pen.-

1.

Srbice

22

2

144:25

66

0

3

2.

Trnovany

21

3

204:27

62

1

1

3.

Modlany/Proboštov

19

5

172:37

57

0

0

4.

Osek

18

6

140:56

54

0

2

5.

Dubí

16

8

107:55

48

0

3

6.

Duchcov

15

9

114:65

45

0

3

7.

Hrobčice

13

11

93:68

38

1

0

8.

Trnovany „B“

7

17

63:98

23

1

3

9.

Ohníč/Hostomice

8

16

76:142

23

1

0

10.

Meziboří

6

18

60:140

19

0

1

11.

Sobědruhy

6

18

45:141

17

1

0

12.

Rtyně

3

21

42:229

9

1

1

13.

Chlumec

2

22

45:222

7

0

1