Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOSPĚLÍ - podzim 2019

 

Kolo

Datum a čas

Den

Domácí - Hosté

Hřiště

Výsledek

1

25.8. - 15:00

NE

Oldřichov „B“ - Hostomice

Oldřichov

3 : 0 kontumace

2

31.8. - 17:30

SO

SK Dubí - Hostomice

Dubí-Bystřice

8 : 1

3

7.9. - 17:00

SO

Hostomice – Lahošť

Hostomice

5 : 1

4

14.9. - 10:30

SO

Kladruby - Hostomice

Kladruby

6 : 3

5

21.9. - 15:00

SO

Hostomice – Zabrušany

Hostomice

3 : 4

6

28.9. - 16:30

SO

1FC Dubí - Hostomice

Dubí-Pozorka

5 : 2

7

5.10. - 15:00

SO

Hostomice – Háj

Hostomice

4 : 3

8

13.10. - 14:00

NE

Ohníč "B" - Hostomice

Ohníč

6 : 1

9

19.10. - 15:00

SO

Hostomice – Hrob

Hostomice

0 : 3

18

26.10. - 14:30

SO

Hrob - Hostomice

Hrob

14 : 0

17

2.11. - 10:30

SO

Hostomice – Ohníč "B"

Hostomice

2 : 3

16

9.11. - 10:30

SO

Háj - Hostomice

Háj

8 : 4

15

16.11. - 13:30

SO

Hostomice – 1FC Dubí

Hostomice

odloženo

14

23.11. - 13:30

SO

Zabrušany - Hostomice

Zabrušany

3 : 4

označené jsou změny

 

1. kolo - Oldřichov "B" : Hostomice  3 :  0 (kontumace) 

Sestava : Vlček - Pospíšil, Ziegler J., Levý J., Vavřička, Kollár

2. kolo - SK Dubí : Hostomice  8 :  1 (3 : 0) 

Sestava : Vlček - Vavřička, Pospíšil, Janech, Matějovský, Rác, Koubek, Kasl, Kamrla

Branky : Rác

3. kolo - Hostomice : Lahošť  1 : 5 (1 : 5) 

Sestava : Žáček - Vavřička, Vlček, Hegenbart V., Kollár - Koubek, Ziegler D. (Divíšek), Žolcer, Pokorný (Čonka) - Kamrla, Ondo

Branky : Ondo

4. kolo - Kladruby : Hostomice  6 :  3 (3 : 0) 

Sestava : Divíšek - Střihavka, Bari, Hegenbart V., Kamrla - Koubek, Ziegler J., Žolcer, Čipčala (Kollár) - Kasl, Ondo

Dále připraven na střídání : Pospíšil

Branky : Ondo, Kasl 2x

5. kolo - Hostomice : Zabrušany   3 :  4 (2 : 2) 

Sestava : Bari - Koubek, Janech, Hegenbart V., Kollár - Žolcer, Ondo, Rous, Pokorný (Čipčala) - Kasl, Kamrla (Vlček)

Dále připraveni na střídání : Pospíšil, Ziegler J.

Branky : Hegenbart V., Kasl 2x

6. kolo - 1FC Dubí : Hostomice  5 :  2 (5 : 0) 

Sestava : Zeman - Střihavka, Vlček, Janech, Pospíšil - Koubek, Ziegler J., Rous (Divíšek), Kamrla - Žolcer, Ondo

Dále připraven na střídání : Kollár

Branky : Ondo, Žolcer

7. kolo - Hostomice : Háj   4 : 3 (1 : 0) 

Sestava : Zeman - Vavřička, Vlček, Hegenbart V., Kollár - Kamrla (Rous), Žolcer, Janech, Pokorný (Čipčala) - Kasl, Ondo

Dále připraveni na střídání : Pospíšil, Divíšek

Branky : Janech, Kasl 2x, Žolcer

8. kolo - Ohníč "B" : Hostomice  6 :  1 (1 : 1) 

Sestava : Nováček - Kollár, Vavřička (Rác), Žolcer, Pospíšil - Ondo, Ziegler J., Rous, Kamrla - Čipčala, Richter

Branky : Čipčala

7. kolo - Hostomice : Hrob   0 : 3 (0 : 2) 

Sestava : Zeman - Vavřička, Žolcer, Hegenbart V., Kollár, Kamrla, Koubek, Janech, Pokorný, Kasl, Ondo

Dále připraven na střídání : Pospíšil

18. kolo - Hrob : Hostomice  14 :  0 (8 : 0) 

Sestava : Zeman - Vavřička, Vlček, Pospíšil - Kasl, Ondo, Žolcer, Kamrla

17. kolo - Hostomice : Ohníč "B"   2 : 3 (1 : 1) 

Sestava : Nováček - Kollár, Delsart, Hegenbart V., Vavřička (Vlček) -  Pokorný (Ziegler J.), Žolcer, Kasl, Koubek (Ziegler D.) - Ondo, Zeman (Kamrla)

Branky : Zeman, Kasl

16. kolo - Háj : Hostomice   8 : 4 (4 : 1) 

Sestava : Zeman - Kollár, Hegenbart V., Střihavka (Pospíšil), Vavřička -  Čipčala (Hegenbart P.), Ziegler J., Žolcer, Rous - Ondo, Kamrla

Branky : Kamrla, Žolcer, Čipčala, Ondo

14. kolo - Zabrušany : Hostomice   3 : 4 (3 : 0) 

Sestava : Zeman - Kollár, Hegenbart V., Vlček, Vavřička -  Kamrla, Žolcer, Rous, Koubek - Ondo, Rác (Čipčala)

Branky : vlastní gól, Rous, Ondo 2x