Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolo

Datum a čas

Den

Domácí - Hosté

Hřiště

Výsledek

14

23.3.

SO

volno

 

 

15

30.3. - 15:00

SO

Hostomice – Obrnice „B“

Hostomice

10 : 2

16

7.4. - 16:30

NE

Horní Jiřetín „B“ - Hostomice

Horní Jiřetín

6 : 0

17

13.4. - 15:00

SO

Hostomice – Hrobčice

Hostomice

0 : 3

18

21.4. - 17:00

NE

Kopisty „B“ - Hostomice

Kopisty

1 : 0

19

27.4. - 15:00

SO

Hostomice – Havraň

Hostomice

5 : 2

20

4.5. - 15:00

SO

Háj - Hostomice

Háj

3 : 3

(pen. 8 : 9)

21

11.5. - 15:00

SO

Hostomice – Bílina „B“

Hostomice

3 : 5

22

18.5. - 17:30

SO

Hrob - Hostomice

Hrob

8 : 1

23

25.5. - 15:00

SO

Hostomice – Bečov

Hostomice

0 : 3

24

1.6. - 17:30

SO

Košťany - Hostomice

Košťany

3 : 0 kontumace

25

8.6. - 15:00

SO

Hostomice – Polerady

Hostomice

1 : 4

26

15.6.

SO

volno

 

--

 

14. kolo - volno

15. kolo - Hostomice : Obrnice "B"  10 : 2 (4 : 0)

Sestava : Stakič - Vavřička (Kotlár), Bari, Milo, Vlček - Iljazi, Hegenbart V., Levý Z., Pokorný - Král (Pospíšil), Watzka

na střídání dále připraven : Ziegler

Branky : Watzka 2x , Iljazi 3x, Levý Z., Kotlár 2x, Král, vlastní gól

16. kolo - Horní Jiřetín "B" : Hostomice  6 : 0 (2 : 0)

Sestava : Stakič - Divíšek, Bari, Milo (Matějovský), Vlček - Koubek (Pospíšil), Hegenbart V., Levý J. (Salák), Pokorný - Kotlár, Iljazi

na střídání dále připraven : Růžička

17. kolo - Hostomice : Hrobčice  0 : 3 (0 : 0)

Sestava : Stakič - Moc (Vlček), Divíšek, Bari, Kollár - Vavřička, Götz, Ziegler, Hegenbart V. - Kotlár (Pospíšil), Levý Z.

na střídání dále připraven : Král

18. kolo - Kopisty "B" : Hostomice  1 : 0 (0 : 0)

Sestava : Stakič - Vlček, Moc, Milo, Kollár - Kotlár, Hegenbart V. (od 30 min.), Janech, Levý J. - Watzka, Král

19. kolo - Hostomice : Havraň  5 : 2 (3 : 2)

Sestava : Stakič - Vavřička, Bari, Milo (Ziegler), Kollár - Hegenbart V., Götz, Janech (Moc), Pokorný (Matějovský) - Kotlár, Watzka (Vlček)

na střídání dále připraven : Divíšek

Branky : Götz, Kotlár 2x, Hegenbart V., Vavřička

20. kolo - Háj : Hostomice  3 : 3 (2 : 1) --- na penalty   8 : 9

Sestava : Stakič - Hegenbart V., Moc, Bari, Milo - Vavřička, Levý Z., Janech, Levý J. - Kotlár, Iljazi

Branky : Levý J., Milo 2x ---- penalty : Hegenbart V., Moc, Bari, Vavřička, Janech, Levý Z., Levý J., Kotlár, Iljazi

21. kolo - Hostomice : Bílina "B"   3 : 5 (1 : 3)

Sestava : Moc - Divíšek, Bari, Milo, Kollár - Levý Z., Ziegler (Vlček), Hegenbart V., Iljazi - Kotlár, Watzka

Branky : Kotlár 3x 

22. kolo - Hrob : Hostomice   8 : 1 (4 : 1)

Sestava : Moc - Salák, Vavřička, Hegenbart V., Kollár - Levý J., Janech, Ziegler, Iljazi - Kotlár, Watzka (Koubek)

Na střídání dále připraven : Čonka

Branky : Kotlár

23. kolo - Hostomice : Bečov  0 : 3 (0 : 2)

Sestava : Stakič - Vavřička, Divíšek, Pospíšil, Levý J., Janech, Ziegler, Iljazi, Pokorný, Kotlár

24. kolo - Košťany : Hostomice  3 : 0 - kontumace zápasu

Sestava : Vlček - Divíšek, Kollár, Salák, Janech

25. kolo - Hostomice : Polerady  0 : 0 (1 : 4)

Sestava : Stakič - Pospíšil, Bari, Vlček, Kollár - Salák, Levý Z., Ziegler, Iljazi - Levý J., Kotlár

Branky : Iljazi

26. kolo - volno 

Pořadí

KLUB

+

-

Skóre

Body

Pen. +

Pen.-

1.

Košťany

17

5

85:26

54

0

3

2.

Bečov

17

5

74:17

51

1

1

3.

Horní Jiřetín „B“

18

4

76:34

50

4

0

4.

Hrob

15

7

100:33

47

0

2

5.

Polerady

14

8

69:49

44

1

3

6.

Hrobčice

10

12

55:44

32

1

3

7.

Hostomice

10

12

74:71

28

2

0

8.

Bílina „B“

8

14

61:85

26

0

2

9.

Kopisty „B“

7

15

32:80

19

2

0

10.

Háj

6

16

34:99

19

0

1

11.

Obrnice „B“

6

16

52:107

14

4

0

12.

Havraň

4

18

53:119

12

0

0