Jdi na obsah Jdi na menu
 


              Okresní přebor dospělých (skupina „B“) - podzim 2018

 

Kolo

Datum a čas

Den

Domácí - Hosté

Hřiště

Výsledek

1

25.8. - 15:00

SO

Hostomice - Novosedlice „B“

Hostomice

odhlášení Novosedlic "B"

2

2.9. - 15:00

NE

Obrnice „B“ - Hostomice

Obrnice

3 : 9

3

8.9. - 15:00

SO

Hostomice – Horní Jiřetín „B“

Hostomice

4 : 0

4

15.9. - 15:00

SO

Hrobčice - Hostomice

Hrobčice

1 : 3

5

23.9. - 15:00

NE

Hostomice – Kopisty „B“

Hostomice

5 : 2

6

30.9. - 16:00

NE

Havraň - Hostomice

Havraň

7 : 10

7

6.10. - 15:00

SO

Hostomice - Háj

Hostomice

10 : 0

8

14.10. - 15:30

NE

Bílina „B“ - Hostomice

Bílina

3 : 2

9

20.10. - 15:00

SO

Hostomice - Hrob

Hostomice

2 : 2

(pen. 5 : 4)

10

27.10. - 14:30

SO

Bečov - Hostomice

Bečov

4 : 2

11

3.11. - 14:00

SO

Hostomice - Košťany

Hostomice

2 : 4

12

10.11. - 14:00

SO

Polerady - Hostomice

Polerady

5 : 2

13

17.11.- 13:30

SO

volno

 

---

 

 Žlutě označené jsou změny

1. kolo - neodehráno - Novosedlice "B" se odhlásilo ze soutěže

2. kolo - Obrnice "B" : Hostomice  3 : 9 (3 : 5)

Sestava : Vlček - Vavřička, Bari, Hegenbart V. (Pospíšil), Kollár - Iljazi, Hegenbart P., Levý Z., Levý J. - Kotlár, Watzka

na střídání dále připraven : Ziegler

Branky : Watzka 3x , Iljazi 2x, Levý 2x, Kotlár 2x

3. kolo - Hostomice : Horní Jiřetín "B"  4 : 0 (1 : 0)

Sestava : Hegenbart V. - Vavřička, Bari (Moc), Milo, Kollár (Divíšek) - Iljazi, Hegenbart P. (Ziegler), Levý Z., Levý J. - Kotlár, Watzka

Branky : Watzka 2x , Kotlár, Hegenbart P.

4. kolo - Hrobčice : Hostomice  1 : 3 (0 : 1)

Sestava : Lavo - Koubek, Hegenbart P. (Pokorný), Kasl, Kollár - Iljazi, Ziegler, Levý Z., Levý J. (Pospíšil) - Kotlár (Zeman), Watzka

Branky : Watzka 2x , Kotlár

5. kolo - Hostomice : Kopisty "B"  5 : 2 (2 : 2)

Sestava : Zeman - Hegenbart V., Kasl, Milo, Kollár - Iljazi, Hegenbart P., Ziegler, Levý Z., - Levý J., Kotlár

na střídání dále připraven : Pospíšil, Vlček, Lavo

Branky : Levý J. 2x, Levý Z., Götz, Iljazi

6. kolo - Havraň : Hostomice  7 : 10 (1 : 5)

Sestava : Lavo - Hegenbart V. (Pospíšil), Milo, Götz, Kollár - Iljazi, Hegenbart P., Levý Z. - Levý J., Kotlár

na střídání dále připraven : Pokorný

Branky : Iljazi 2x , Levý Z. 2x, Levý J. 5x, Kotlár

7. kolo - Hostomice : Háj   10 : 0 (3 : 0)

Sestava : Bari - Kasl, Milo, Moc, Kollár (Vlček) - Iljazi, Hegenbart V., Levý Z., Levý J. - Kotlár (Pokorný), Watzka

na střídání dále připraven : Salák

Branky : Levý J. 2x, Levý Z. 2x, Iljazi 3x, Kotlár, Pokorný, Watzka

8. kolo - Bílina "B" : Hostomice  3 : 2 (1 : 1)

Sestava : Bari - Vavřička, Hegenbart V., Milo, Kollár (Divíšek) - Iljazi, Hegenbart P., Götz (Moc), Levý J. - Levý Z., Watzka (Kolár)

na střídání dále připraven : Pokorný, Vlček, Pospíšil, Ziegler

Branky : Levý J., Kotlár

9. kolo - Hostomice : Hrob   2 : 2 (1 : 0) na penalty 5 : 4

Sestava : Vlček (Hegenbart V.) - Divíšek, Hegenbart V. (Vlček), Moc, Kollár - Pokorný, Vavřička, Levý Z., Levý J. - Kotlár, Střihavka (Koubek)

Branky : Kotlár 2x --- proměněné penalty : Pokorný, Levý Z., Vlček, Kotlár, Vavřička

Červená karta : Levý J.

10. kolo - Bečov : Hostomice  4 : 2 (2 : 1)

Sestava : Zeman - Vavřička (Vlček), Moc, Milo, Kollár - Iljazi, Hegenbart P., Ziegler, Götz - Levý Z., Watzka

na střídání dále připraven : Pospíšil

Branky : Watzka, Iljazi

11. kolo - Hostomice : Košťany   2 : 4 (1 : 2) 

Sestava : Hegenbart V. - Vlček, Milo, Hegenbart P., Kollár - Pokorný, Ziegler, Levý Z., Koubek (Bari) - Kotlár, Iljazi

Branky : Iljazi, Levý Z.

12. kolo - Polerady : Hostomice  5 : 2 (1 : 2)

Sestava : Vlček - Divíšek, Moc, Hegenbart V., Kollár - Vavřička, Levý Z. (Koubek), Ziegler, Götz - Kotlár, Iljazi (Pospíšil)

Branky : Kotlár, Iljazi

13. kolo - volno