Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolo

Datum a čas

Den

Domácí - Hosté

Hřiště

Výsledek

1

26.8. - 15:00

SO

Hostomice – Proboštov "B"

Hostomice

2 : 2 (pen. 1  : 3)

2

2.9. - 16:00

SO

Novosedlice - Hostomice

Novosedlice

9 : 5

3

9.9. - 15:00

SO

Hostomice – Dubí

Hostomice

0 : 2

4

16.9. - 15:30

SO

Soběchleby - Hostomice

Soběchleby

1 : 2

5

23.9. - 15:00

SO

Hostomice - Sobědruhy

Hostomice

4 : 2

6

30.9. - 15:00

SO

Háj - Hostomice

Háj

5 : 2

7

7.10. - 15:00

SO

Hostomice - Trnovany

Hostomice

5 : 2

8

15.10. - 15:30

NE

Bílina „B“ - Hostomice

Bílina

6 : 0

9

21.10. - 15:00

SO

Hostomice - Osek

Hostomice

3 : 8

11

4.11. - 14:00

SO

Hostomice – Unčín

Hostomice

2 : 6

12

11.11. - 14:00

SO

Hostomice – Lahošť

Hostomice

2 : 5

13

18.11.- 13:30

SO

Hrobčice - Hostomice

Hrobčice

5 : 0

10 25.11. - 14:00 SO Oldřichov „B“ Hostomice Oldřichov

11 : 0

 

1. kolo - Hostomice : Proboštov "B"  2 : 2 (1 : 2) na penalty 1 : 3

Sestava : Hegenbart V. - Divíšek, Bari, Pešek, Kasl - Vavřička, Hegenbart P., Iljazi, Levý (Fröhlich) - Kotlár, Watzka

na střídání dále připraven : Kříž, Švábenický

Branky : Pešek (vlastní gól), Levý, Watzka --- penalty : Bari 

2. kolo - Novosedlice : Hostomice  9 : 5 (2 : 2)

Sestava : Strýček - Vlček, Severa (Levý), Pešek, Kollár - Iljazi (Kříž (Pospíšil)), Hegenbart P., Bari, Hegenbart V.(Koubek) - Kotlár (Fröhlich), Kasl

Branky : Kotlár, Bari 2x, Kasl, Vlček

3. kolo - Hostomice : SK Dubí  0 : 2 (0 : 0) 

Sestava : Bukovský - Vlček, Hegenbart V., Pešek, Kollár - Iljazi (Pospíšil), Ziegler (Moc), Hegenbart P., Kasl (Vavřička) - Levý (Fröhlich), Kotlár (Švábenický)

4. kolo - Soběchleby : Hostomice  1 : 2 (1 : 0)

Sestava : Bukovský - Vlček, Hegenbart V., Pešek, Kollár - Vavřička, Hegenbart P., Ziegler, Iljazi - Kotlár (Pospíšil), Kasl - na střídání dále připraven Koubek a Divíšek

Branky : Hegenbart P. 2x

5. kolo - Hostomice : Sobědruhy  2 : 4 (1 : 3)

Sestava : Bukovský - Hegenbart V., Bari, Pešek, Kollár - Vavřička (Levý), Hegenbart P., Ziegler, Iljazi - Kotlár (Vlček), Kasl (Kříž)

Branky : Pešek, Vlček

6. kolo - Háj : Hostomice  5 : 2 (1 : 2)

Sestava : Strýček - Divíšek, Pešek (Kotlár), Moc, Hegenbart V. (Kříž) - Vavřička (Iljazi), Hegenbart P., Ziegler, Bari - Kasl (Švábenický), Watzka 

Branky : Watzka 2x

7. kolo - Hostomice : Trnovany  5 : 2 (1 : 1) 

Sestava : Hegenbart V. - Vavřička (Vlček), Bari, Moc, Kollár - Iljazi, Hegenbart P., Ziegler, Kasl - Pešek, Watzka (Kotlár)

na střídání dále připraven : Pospíšil

Branky : Watzka, Pešek, vlastní gól  Trnovan s přičiněním Bariho, Kotlár 2x

8. kolo - Bílina "B" : Hostomice  6 : 0 (3 : 0)

Sestava : Hegenbart V. - Vlček, Bari, Moc, Kollár - Iljazi, Hegenbart P., Ziegler, Kotlár - Pešek, Levý (Pospíšil)

9. kolo - Hostomice : Osek  3 : 8 (1 : 4) 

Sestava : Bukovský - Divíšek, Bari, Pešek (Moc), Vlček - Iljazi, Hegenbart V., Ziegler, Tittel - Salák, Fröhlich

Branky : Hegenbart V. 2x, Divíšek

11. kolo - Hostomice : Unčín  2 : 6 (2 : 3)

Sestava : Bukovský - Divíšek, Hegenbart V., Moc, Kollár - Vavřička, Hegenbart P., Bari, Vlček - Fröhlich (Koubek), Silovský (Salák)

Branky : Fröhlich 2x ---- červená karta : Moc

12. kolo - Hostomice : Lahošť  2 : 5 (1 : 4)

Sestava : Hegenbart V. - Vlček, Bari, Ziegler D., Kollár - Koubek, Hegenbart P., Ziegler J., Pospíšil - Kotlár

Branky : Vlček, Hegenbart P.

13. kolo - Hrobčice : Hostomice  5 : 0 (4 : 0)

Sestava : Vlasák - Vavřička, Hegenbart V., Bari, Vlček - Salák, Hegenbart P., Kříž, Koubek - Kotlár

10. kolo - Oldřichov "B" : Hostomice  11 : 0 (4 : 0)

Sestava : Stejskal - Vavřička, Divíšek, Vlček, Kollár - Salák, Ziegler, Pospíšil, Koubek - Kotlár, Švábenický

 

Rk

Družstvo

+

0

-

Skóre

Body

Pen. +

Pen. -

1

Osek

11

0

2

41:19

33

0

0

2

Bílina B

11

0

2

45:11

32

1

0

3

Unčín

9

0

4

45:19

28

0

1

4

Oldřichov B

9

0

4

62:20

27

0

0

5

Sobědruhy

8

0

5

30:24

24

1

1

6

Novosedlice

8

0

5

53:51

24

1

1

7

Háj

7

0

6

28:40

20

1

0

8

Proboštov B

6

0

7

36:32

19

1

2

9

Trnovany

7

0

6

23:26

18

3

0

10

Dubí

4

0

9

17:41

11

2

1

11

Lahošt

3

0

10

23:37

10

1

2

12

Hrobčice

3

0

10

27:45

10

0

1

13

Soběchleby

3

0

10

15:39

10

0

1

14

Hostomice

2

0

11

25:66

7

0

1