Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolo

Datum a čas

Den

Domácí - Hosté

Hřiště

Výsledek

14

24.3. - 10:15

SO

Proboštov „B“ - Hostomice

UMT Teplice

3 : 3 (pen. 6:5)

15

16.5. - 17:30

ST

Hostomice - Novosedlice

Hostomice

4 : 0

16

7.4. - 16:30

SO

Dubí - Hostomice

Dubí - Bystřice

3 : 4

17

14.4. - 15:00

SO

Hostomice - Soběchleby

Hostomice

2 : 0

18

21.4. - 17:00

SO

Sobědruhy - Hostomice

Sobědruhy

4 : 0

19

28.4. - 15:00

SO

Hostomice - Háj

Hostomice

4 : 1

20

5.5. - 15:00

SO

Trnovany - Hostomice

Trnovany

0 : 6

26 8.5.- 17:00 ÚT Hostomice - Hrobčice Hostomice

3 : 1

21

12.5. - 15:00

SO

Hostomice - Bílina „B“

Hostomice

4 : 2

22

19.5. - 14:00

SO

Osek - Hostomice

Osek

1 : 5

23

26.5. - 15:00

SO

Hostomice - Oldřichov „B“

Hostomice

1 : 3

24

2.6. - 14:00

SO

Unčín - Hostomice

UMT Krupka

0 : 7

25

9.6. - 14:00

SO

Lahošť - Hostomice

Lahošť

2 : 7

 
Žlutě označené jsou změny

14. kolo - Proboštov "B" : Hostomice 3 : 3 (2 : 1) na penalty 6 : 5

Sestava : Hegenbart V. - Vavřička, Bari, Vlček, Kasl (Koltlár), Hegenbart P., Ziegler, Levý - Horák M.  (Fröhlich), Watzka

na střídání dále připraven : Horák P., Koubek

Branky : Watzka 2x , Iljazi --- penalty : Bari, Watzka, Levý, Iljazi, Kotlár 

 

16. kolo - Dubí : Hostomice 3 : 4 (1 : 3)

Sestava : Horák M. - Vavřička, Bari, Milo (Vlček), Sivák (Kasl) - Iljazi, Hegenbart P., Ziegler, Levý - Kotlár, Watzka

Branky : Watzka, Kotlár 3x

 

17. kolo - Hostomice : Soběchleby 2 : 0 (0 : 0) 

Sestava : Bukovský - Sivák (Vlček), Bari, Milo, Vavřička, Iljazi (Kasl), Hegenbart P., Ziegler, Levý - Horák M. (Kotlár), Watzka

Branky : Kotlár 2x

na střídání dále připraven : FröhlichHegenbart V., Pospíšil

 

18. kolo - Sobědruhy : Hostomice 4 : 0 (1 : 0) 

Sestava : Hegenbart V. - Divíšek, Bari, Vlček, Sivák - Vavřička, Hegenbart P., Iljazi, Horák M. (Kasl) - Kotlár, Watzka

 

19. kolo - Hostomice : Háj 4 : 1 (3 : 1) 

Sestava : Bukovský - Hegenbart V. (Vlček), Bari, Milo, Vavřička - Iljazi, Hegenbart P., Ziegler, Koubek (Horák M.) - Kotlár, Watzka

Branky : Kotlár, Iljazi 3x 

na střídání dále připraven : Pešek

 

20. kolo - Trnovany : Hostomice 0 : 6 (0 : 3) 

Sestava : Bukovský - Vlček, Hegenbart V., Bari, Kasl - Iljazi, Hegenbart P., Ziegler (Koubek), Levý - Kotlár, Watzka

Branky : Kotlár, Levý 2x, Watzka 2x, Vlček 

na střídání dále připraven : Divíšek, Salák

 

26. kolo - Hostomice : Hrobčice 3 : 1 (0 : 0) 

Sestava : Bukovský - Vlček, Hegenbart V., Bari (Sivák), Kasl (Kollár) - Iljazi, Hegenbart P., Ziegler (Vavřička), Levý (Divíšek) - Kotlár, Watzka

Branky : Kotlár, Iljazi 2x 

na střídání dále připraven : Pospíšil

 

21. kolo - Hostomice : Bílina "B" 4 : 2 (2 : 2) 

Sestava : Bukovský - Vlček, Milo, Bari, Kollár - Iljazi, Hegenbart P., Ziegler (Vavřička), Levý - Kotlár, Watzka

Branky : Vavřička, Iljazi, Watzka 2x 

na střídání dále připraven : Pospíšil, Divíšek, Koubek

 

15. kolo - Hostomice : Novosedlice 4 : 0 (2 : 0) 

Sestava : Vlček - Hegenbart V., Milo, Bari, Kollár - Iljazi, Hegenbart P., Ziegler, Vavřička (Kotlár) - Levý, Fröhlich

Branky : Iljazi 2x, Levý 2x

 

22. kolo - Osek : Hostomice 1 : 5 (0 : 1) 

Sestava : Koubek - Hegenbart V., Bari, Milo, Kollár - Kasl, Hegenbart P., Ziegler, Levý - Salák, Watzka

Branky : Levý, Salák, Kasl 2x, Ziegler 

 

23. kolo - Hostomice : Oldřichov "B" 1 : 3 (0 : 2) 

Sestava : Bukovský - Kasl, Milo, Bari, Kollár - Iljazi, Hegenbart P., Ziegler, Levý - Kotlár (Hegenbart V.), Watzka

Branky : Kasl

na střídání dále připraven : Pospíšil, Koubek

 

24. kolo - Unčín : Hostomice 7 : 0 (1 : 0) 

Sestava : Koubek - Vlček, Bari, Divíšek, Kasl - Vavřička, Iljazi, Levý - Kotlár

 

25. kolo - Lahošť : Hostomice 2 : 7 (1 : 4) 

Sestava : Stejskal - Vlček, Moc, Milo, Kollár - Kasl, Hegenbart P., Ziegler, Iljazi - Levý, Watzka

na střídání dále připraven : Pospíšil

Branky : Watzka 3x, Iljazi 2x, Levý, Vlček 

 

Umístění

Tým

Body

Skóre

Výhry

Prohry

Penalty +

Penalty -

1.

Osek

63

84:33

21

5

0

0

2.

Unčín

59

84:29

18

5

2

1

3.

Oldřichov B

57

111:41

19

7

0

0

4.

Bílina B

44

72:46

13

10

2

1

5.

Sobědruhy

44

60:50

13

10

2

1

6.

Proboštov B

40

64:59

11

10

2

3

7.

Novosedlice

39

79:88

11

10

1

4

8.

Dubí

35

45:60

10

13

2

1

9.

Hostomice

35

68:93

11

13

0

2

10.

Soběchleby

33

43:66

10

14

1

1

11.

Háj

31

42:78

9

15

2

0

12.

Trnovany

27

37:66

6

15

4

1

13.

Lahošť

23

50:82

6

16

1

3

14..

Hrobčice

16

41:88

4

19

1

2