V sobotu 5.8.2017 od 18:00 hod. --- HOSTOMICE - OHNÍČ 2:2 (0:1)
Branky : 75' Iljazi (Kotlár), 84' Watzka (Ziegler)
Divíšek, Bari, Hegenbart V., Vlček
Iljazi, Hegenbart P., Ziegler, Kasl
Watzka, Kotlár
Sdřídali: Kříž, Stejskal

Zápas se oboustranně nesl v duchu prvního utkání v přípravě. Přesto bylo k vidění i pár hezkých momentů a branek mohlo na obě strany padnout více.V první půli,když byli týmy při síle padl jediný gol ve 31' po hezké kombinační akci Ohníče. S úbytkem fyzičky byl druhý poločas přece jenom více otevřený avšak větší tutovky jsme zahazovali my. V 75' bylo srovnáno po hezké kolmici Kotlára na Iljaziho. V 81' šli hosté znovu do vedení po chybě Kasla, který v malém vápně neuhlídal jejich hráče. Hned v 84' však vyrovnal Watzka po asistenci Zieglera slalomem přes čtyři bránící hráče. Takže se odehrálo celkem dobré utkání,které mělo oběma mužstvům co dát.

V sobotu 12.8.2017 od 17:00 hod. --- KLADRUBY - HOSTOMICE 1:7 (0:3)
Branky : 16' Watzka (Kotlár), 29' Kotlár (Divíšek), 39' Iljazi (Kasl), 58' Kotlár, 82' Iljazi (Kotlár), 83' Bari (pok.kop), 85' Kotlár (Vlček)

SESTAVA: Bukovský
Divíšek, Bari, Hegenbart V., Vlček
Kříž, Hegenbart P., Iljazi, Kasl
Watzka, Švábenický
Střídali : Kotlár, Koubek, Stejskal

Druhý přípravný zápas v Kladrubech neměl kvalitu toho prvního s Ohníčem.Kvalita soupeře byla mnohem nižší,za to trávník trochu vyšší.Od začátku utkání jsme měli hru pod kontrolou a zejména v ofenzivě jsme soupeře jasně převyšovali.A pokud se domácí do nějaké šance dostali,bylo spíše naší menší koncentrací,než umem jejich hráčů.V 16' padl první gol po akci Kotlára,který zpětnou přihrávkou našel Watzku.Ve 29'proměnil brejk Kotlár po uličce Divíška a poločas završil povedenou střelou Iljazi po přistrčení míče od Kasla.Rozjuchanost z přestávky se nám vymstila hned po nástupu do druhé půle,kdy domácí snížili.V 58'Kotlár vypíchl míč obránci a svůj samostatný nájezd proměnil.Od těchto chvil byla dominance již zcela na naší straně a závěr zápasu se proměnil v střelecké hody.V 82'dává míč za obranu Kotlár a Iljazi jej proměňuje.Hned vzápětí je faulován Švábenický a penaltou skoruje Bari.A konečný stav stanovuje Kotlár opět únikem po přihrávce od Vlčka.
Střelecky vydařené utkání ale herně nás určitě více prověří následující domácí turnaj.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V sobotu 19.8.2017 od 09:00 hod. - memoriál Václava Zieglera v Hostomicích

Turnaj odehráli hráči :

Strýček, Vlček, Hegenbart V., Hegenbart P., Bari, Kasl, Kotlár, Ziegler, Delsart, Vavřička, Iljazi, Pešek, Pospíšil, Švábenický, Levý.

HOSTOMICE - KOSTOMLATY 1:2 (0:2)
Branka : Kasl (Bari)

ZABRUŠANY - PROBOŠTOV "B" 1:1 pen. 1:3

O 3-4 místo :

HOSTOMICE - ZABRUŠANY 5:1 (3:0)
Branky : Kotlár (Kasl), Hegenbart P., Vavřička, Vlček (Iljazi), Levý (Iljazi)

Finále :

PROBOŠTOV "B" - KOSTOMLATY 2:1 (2:0)

nejlepší střelec : Petr Kučera z Kostomlat p.M.

nejslušnější mužstvo : Zabrušany

2018

V sobotu 17.2.2018 od 11:00 hod. na UMT v Oseku proti Lahošti

LAHOŠŤ - HOSTOMICE  5:5 (2:3)

Branky : Kotlár, Hegenbart P., Magyar 2x, Vavřička

SESTAVA: Horák M.
Sivák J., Hegenbart P., Hegenbart V., Kolář R.
Vavřička J., Ziegler J., Andrej T., Levý Z.
Kotlár E., Horák P.

Hokejově střídali : Andrej R., Vlček M., Pospíšil J., Kollár J., Magyar L.

V sobotu 24.2.2018 od 14:00 hod. na UMT v Oseku proti Braňanům

HOSTOMICE : BRAŇANY  3:4 (1:3)

Branky : Kotlár 2x, Hegenbart P.

Sivák J., Hegenbart P., Hegenbart V., Vlček M.
Vavřička J., Ziegler J., Andrej T., Horák P.
Kotlár E., Fröhlich P.

V sobotu 10.3.2018 od 16:00 hod. na UMT v Oseku proti týmu z Kostomlat

KOSTOMLATY : HOSTOMICE 7:6 (3:2)

Branky : Kotlár E., Levý J. 2x, Iljazi E. 2x, Watzka J.

Fröhlich P., Bari L., Vlček M., Kollár J.
Koubek Š., Hegenbart P., Watzka J., Iljazi E.
Kotlár E., Levý J.

Hokejově střídal : Ziegler J.

V sobotu 17.3.2018 od 15:00 hod. na hřišti v Hostomicích proti týmu ze Zabrušan - zrušeno - podmáčené hřiště