Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní přebor dospělých - podzim 2016


 

Kolo

Datum a čas

Den

Domácí - Hosté

Hřiště

Výsledek

1

27.8. - 15:00

SO

Hostomice – Modlany „B“

Hostomice

3 : 3 (pen. 4 : 3)

2

3.9. - 14:00

SO

Lahošť - Hostomice

Lahošť

3 : 1

3

10.9. - 15:00

SO

HostomiceProboštov „B“

Hostomice

4 : 2

4

18.9. - 15:00

NE

Oldřichov „B“ - Hostomice

Oldřichov

5 : 2

5

24.9. - 15:00

SO

Hostomice - Kostomlaty

Hostomice

3 : 5

6

1.10. - 15:00

SO

Háj - Hostomice

Háj

7 . 1

7

8.10. - 15:00

SO

Hostomice - Trnovany

Hostomice

3 : 0

8

15.10. - 16:00

SO

Sobědruhy - Hostomice

Sobědruhy

0 : 0 (pen. 1 : 4)

9

22.10. - 15:00

SO

Hostomice - Novosedlice

Hostomice

4 : 4 (pen. 4 : 5)

10

29.10. - 14:00

SO

Osek - Hostomice

Osek

2 : 0

11

5.11. - 14:00

SO

HostomiceSrbice „B“

Hostomice

 

12

12.11. - 14:00

SO

HostomiceHrobčice

Hostomice

2 : 1

13

20.11.- 15:30

NE

Bílina „B“ - Hostomice

Bílina

1 : 0

žlutě označené jsou změny

1. kolo - Hostomice : Modlany "B" 3 : 3 (1 : 3) na pen. 4 : 3

Sestava : Bukovský - Divíšek (Vlček), Moc, Bari, Vlasák (Levý) - Haiš (Petráš), Ziegler, Bauer (Koubek), Hegenbart - Kotlár, Delsart (Vavřička) - ke střídání dále připraven Čipčala

Branky : Bari, Levý, Kotlár (penalty - Bari, Kotlár, Hegenbart, Vlček)

2. kolo - Lahošť : Hostomice 3 : 1 (2 : 0)

Sestava : Strýček - Vlček, Bari, Vlasák (Silovský), Vavřička - Čipčala, Kotlár, Hegenbart P., Koubek - Petráš (Ziegler), Levý - ke střídání dále připraven Bukovský

Branky : Hegenbart P.

3. kolo - Hostomice : Proboštov "B"  4 : 2 (4 : 2)

Sestava : Bukovský - Divíšek, Hegenbart V., Bari, Kollár (Vlček) - Vavřička, Ziegler,  Hegenbart P., Delsart (Koubek) - Kotlár (Petráš), Levý (Čipčala)

Branky : Kotlár 2x, Levý, Vavřička

4. kolo - Oldřichov "B" : Hostomice 5 : 2 (1 : 1)

Sestava : Strýček - Divíšek, Bari, Moc, Kollár (Vlček) - Vavřička, Hegenbart P., Ziegler, Delsart (Čipčala) - Kotlár (Petráš), Levý - ke střídání dále připraven Koubek

Branky : Kotlár, Levý

Červená karta : Ziegler

5. kolo - Hostomice : Kostomlaty 3 : 5 (3 : 2)

Sestava : Bukovský - Divíšek, Bari, Vlček (Čipčala), Kollár - Vavřička, Hegenbart P., Levý, Hegenbart V. (Koubek) - Delsart, Kotlár

Branky : Koubek, Hegenbart P., Levý

6. kolo - Háj : Hostomice 7 : 1 (4 : 1)

Sestava : Strýček - Divíšek, Hegenbart V., Moc, Kollár (Vlasák) - Vavřička, Bari, Ziegler, Delsart - Koubek (Petráš), Levý (Čipčala)

Branky : Levý

Červená karta : Hegenbart V.

7. kolo - Hostomice : Trnovany 3 : 0 (2 : 0)

Sestava : Bukovský - Divíšek, Moc, Hegenbart P., Kollár - Vavřička, Bari, Ziegler (Petráš), Koubek - Levý, Kotlár (Vlasák) - ke střídání dále připraven Silovský, Vlček

Branky : Kotlár, Levý, Bari

8. kolo - Sobědruhy : Hostomice 0 : 0  na pen. 1 : 4

Sestava : Strýček - Divíšek, Hegenbart P., Moc, Delsart - Vavřička, Bari, Ziegler, Koubek (Vlček) - Levý, Kotlár (Čipčala)

Penalty : Bari, Vavřička, Divíšek, Vlček

Červená karta : Levý

9. kolo - Hostomice : Novosedlice 4 : 4 (2 : 2) na pen. 4 : 5

Sestava : Bukovský - Delsart, Moc, Hegenbart P., Kollár (Vlasák) - Vavřička (Vlček), Ziegler (Čipčala), Koubek (Petráš) - Hegenbart V., Kotlár - ke střídání dále připraven Silovský

Branky : Bari, Hegenbart V., Kotlár 2x (penalty - Bari, Vlasák, Hegenbart, Vlček)

10. kolo - Sobědruhy : Hostomice 2 : 0 (0 : 0)

Sestava : Strýček - Divíšek, Hegenbart P., Moc, Kollár - Hegenbart V. (Čipčala), Bari, Ziegler (Vlček), Koubek - Levý, Kotlár

12. kolo - Hostomice : Hrobčice 2 : 1 (1 : 0)

Sestava : Bukovský - Divíšek, Moc (Vlček), Vlasák (Koubek), Kollár - Delsart, Bari, Hegenbart P., Levý - Kotlár (Strýček), Ziegler - ke střídání dále připraven Čipčala a Silovský

Branky : Delsart, Vlček

13. kolo - Bílina "B" : Hostomice 1 : 0 (1 : 0)

Sestava : Bukovský - Vlček, Divíšek, Bari, Kollár - Vavřička (Hegenbart V.), Hegenbart P., Levý, Delsart - Koubek, Kotlár

Vlastní gól - Bari